Właściciele i Sponsorzy

Przejdź do zasady dzialania Przejdź do rozwiazań konstrukcyjnych Przejdź do zastosowań Przejdź do grafiki dynamicznej Przejdź do cen i terminów Przejdź do wlascicieli i sponsorów Przejdź do producenta

  1. Czy musi to wszystko tyle kosztować?
  2. Czy jest coś do mojego auta i konkretnie dla mnie wg mojego projektu?
  3. A może da się jednak coś na tym zarobić?
Odpowiedzi:
1. niestety 2. możliwe 3. oczywiście.
To nowość, jak zaznaczyłem na wstępie. Dużo czasu i środków pochłonęły badania, a tymczasem jest tak wiele jeszcze możliwych rozwiązań związanych z różnorodnościąpojazdów oraz Waszych pomysłów i wymagań, że proponuję Państwu współudziałw tworzeniu nowych typów.
Każdy z Państwa może zostać sponsorem lub właścicielem danego pomysłu i jeszcze na tym zarobić!!!
Jak? To proste: należy określić dane techniczne swojego pomysłu oraz zaproponować grafikę dynamiczną rozwiązania i przesłać proponowane rozwiązanie na adres ab@stop.auto.pl Jeżeli proponowane rozwiązanie będzie możliwe do realizacji zostanie odesłany wstępny kosztorys i terminarz prac. Po akceptacji przez pomysłodawcę oraz wpłacie 300, 00 zł zadatku zostanie sporządzony szczegółowy harmonogram z kosztorysem i po jego podpisaniu staniecie się Państwo współudziałowcem. Sam proces realizacji niestety będzie trochę trwać, więc proszę o chwilę cierpliwości. Pełen czas realizacji prototypu będzie na pewno dłuższy niż 2 miesiące - wdrożenie od 3 miesięcy. Koszty przedsięwzięcia zaczną się od 400 zł w górę. Możecie stać się SPONSOREM danego rozwiązania i wtedy od każdej sprzedanej sztuki otrzymacie Państwo należny udział - będzie on stanowił Wasz dochód. Możecie też Państwo, za dodatkową opłatą 500 zł, stać się WŁAŚCICIELEM danego rozwiązania i wtedy Wasz model będzie mógł być produkowany wyłącznie dla Was (by nikt inny takiego nie miał lub do dalszej, dowolnej sprzedaży wyłącznie za Waszym pośrednictwem).
Uwagi:
  1. realizacja wg kolejki zgłoszeń.
  2. pomysły mogą się powtarzać - pierwszeństwo przyznajemy zgłoszeniom wcześniejszym potwierdzonym późniejszą wpłatą zadatku. Kto pierwszy ten lepszy!!
  3. nie wszystkie pomysły mogą posiadać rozwiązanie techniczne lub my możemy takiego nie znaleźć
  4. proszę nie przysyłać rozwiązań o charakterze faszystowskim, wulgarnym, obscenicznym lub obraźliwym -zostaną odrzucone
Na Państwa życzenie umieścimy poniżej (lub nie ) informację o Waszym modelu i udziale oraz o zarobionych przez Was kwotach. Informacje te będą aktualizowane nie rzadziej niż raz na miesiąc.

Przejdź do strony głównej